Nisan Ayında Heyecanla Beklediğimiz Yabancı Dizi Listesi

nisan ayı yabancı dizi

Günümüz dijital çağıyla birlikte bir çok yayın platformları birbirlerini geçmek için kıyasıya rekabete girdi. Haliyle bize de izleyecek bir sürü yabancı dizi düşüyor. E bu kadar yabancı dizi çıkıyorken de yabancı diziseverlerin gözlerinden bazı kaliteli yapımlar kaçabiliyor. Bizde bu listemizde ise Nisan ayında çıkacak yabancı dizileri sizlere sunacağız! Arada 2 tane yerli dizi olsa da yabancı ağırlıklı olduğundan başlığı böyle koydum.

Nisan Ayında Çıkacak Yabancı Dizi Listesi (Kendi İlgilendiklerim)

Moon Night – (Disney Plus) – 30 Mart

Moon Knight Türkçe Altyazılı Fragman

Nisan dedik evet ama bu diziyi bu listeye yazmazsak ayıp olur diye düşündük 2 gün için bizi kırmazsınız herhalde. Başrolünde Oscar Isaac‘ın oynayacağı Moon Night, 30 Mart tarihinde Disney Plus‘da yayına girecek. Dizinin konusu ise Dissosiyatif kimlik bozukluğu hastalığı olan bir adamın Mısır ay tanrısı Khonshu’ya ait güçleri bulunmaktadır. Süper güçlere sahip olan Marc Spector, bu yeni güçlerle baş etmeye çalışırken bir yandan da kendi hastalığının getirdiği sorunlarla uğraşmaktadır.

Uysallar – (Netflix) – 30 Mart

Uysallar Netflix Fragman

Fragmanı izlediğimiz anda Succession severlerin “Eee bu Succession parodisi gibi bir şey” dediği Uysallar, 30 Mart tarihinde Netflix‘te yayınlanacak. Benimde merakla incelemesini yazmak için beklediğim bu dizi umarım yüzümüzü kalite anlamında güldürür. Oyuncu kadrosunun zenginliğiyle birlikte güzel bir konuya sahip olan Uysallar’dan umudumuz büyük. Konusu ise Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikâyesidir.

The Outlaws – (Amazon Prime) – 1 Nisan

The Outlaws Fragmanı

Amazon Prime‘ın sunduğu The Outlaws 1 Nisanda Amazon Prime yayınlanacak. Konusu ise dizinin yaratıcısı Stephen Merchant, Christopher Walken ve Rhianne Barreto‘nun da aralarında bulunduğu bir grup suçlu, birlikte kamu hizmeti cezasına çarptırılırken, farkında olmadan çok kötü adamlara ait olan bir çanta dolusu paraya rastlarlar.

Elite 5.Sezon – (Netflix) – 8 Nisan

Elite Netflix Fragman

Netflix’in sevilen gençlik dizisi Elite, 5.sezonu ile 8 Nisan‘da Netflix‘te yayınlanacak. Elite dizisini izleyenlerin beklentileri eski oyuncuları bu sezonda tekrar görmek iken fragmanda yeni sezon ayrıntıları hakkında pek bir bilgi vermemişler.

Better Caul Saul 6. ve Final Sezonu – (AMC) – 18 Nisan

Better Caul Saul 6.Sezon Fragmanı

Breaking Bad‘in yan ürünü olan Better Caul Saul 6.sezonuyla hikayenin sonuna geliyor. 6.sezonun konusuyla ilgili detaylar az olsa da böyle kaliteli bir diziden kaliteli bir final bekliyoruz. Herkesin aklında tek bir soru var. Saul ve Walter White‘ın tanıştığı sahneyi tekrar yaşayacak mıyız?

Yakamoz S-245 – (Netflix) – 20 Nisan

Yakamoz S-245
Yakamoz S-245

Into the Night ile aynı evrende geçen Kıvanç Tatlıtuğ‘un yeni Netflix dizisi 20 Nisanda bizlerle buluşuyor. Fragmanı daha çıkmasa da Into the Night’ı izleyenler bu dizi için çok meraklı oldukları kesin. Konusu ise denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi verir.

Russian Doll 2.Sezon – (Netflix) – 20 Nisan

Russian Doll Netflix

Netflix’in sevilen komedi-drama dizisi 20 Nisanda izleyenler ile buluşuyor. Dizi, aynı gece sürekli olarak ölen ve devam eden bir zaman döngüsünde sıkışan bir oyun geliştiricisi olan Nadia Vulvokov‘un hikâyesini anlatıyor. Ayrıca oyuncu kadrosuna Amazon Prime’da Kevin Can F**k Himself dizisinden tanıdığımız Annie Murphy‘de katılıyor.

Barry 3.Sezon – (HBO) – 24 Nisan

Barry 3.Sezon Fragmanı

HBO’nun sevilen kara-komedi dizisi Barry 3.sezonuyla HBO ekranlarında 24 Nisan tarihinde bizlerle buluşuyor. Konusu ise Los Angeles’a bir iş yapmak için gelen ancak kendisini Gene Cousineau’nun akıl hocalığı yaptığı bir oyunculuk dersinde bulan bir tetikçiyi takip ediyor. Hayat kararlarını yeniden gözden geçirirken ve suç hayatını geride bırakmak isterken, suç ortakları NoHo Hank ve Monroe Fuches tarafından sürüklenir. İkinci sezonda 8 bölümden oluşup 25-35 dakika bölüm süresine sahip olduğu bilgisine sahibiz.

Benim Nisan ayında beklediğim diziler bunlar. Yazının başında dediğim gibi o kadar çok dijital yayın platformu çıktı ki hangi dizi, ne zaman çıkıyor takip etmesi güç olduğundan benimde sizin gibi aklımdan kaçan bir çok dizi olabilir, bunun için kusura bakmayın. Yukarıda ki dizilerin çoğunu izleyip kendimce beğendiğim, yazmaya değer olduğunu gördüklerimi dizi inceleme sayfamda inceleyeceğim. Eğer sizde dizileri izler ve dizi hakkında konuşup, okuyup, fikir alışverişi yapmak isterseniz dizi bitiminde Diziseverde görüşüyoruz, hoşçakalın!