Sen Yaşamaya Bak Netflix Film İncelemesi

sen yaşamaya bak film
sen yaşamaya bak film netflix

Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu‘nu başrollerde izlediğimiz yeni Netflix filmi Sen Yaşamaya Bak nasıl bir film? Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Kimler? Sen Yaşamaya Bak Konusu Ne? Sen Yaşamaya Bak imdb Puanı Kaç? Sen Yaşamaya Bak Netflix İnceleme // Spoiler İçermez.

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları Kimler?

Melisa -> Aslı Enver

Fırat -> Kaan Urgancıoğlu

Can -> Mert Ege Ak

Fatoş -> Ezgi Şenler

Sen Yaşamaya Bak’ın Filminin Konusu Ne? IMDB Puanı Kaç?

Sen Yaşamaya Bak Filminin konusu, 5 ay sonra öleceği öğrenen Melisa kendisi vefat ettikten sonra oğlu Can‘a hayatının diğer kısmında eşlik edecek bir baba adayı aramaya çalışırken kendi ruh eşini buluyor.

Sen Yaşamaya Bak IMDB Puanı: Şuanlık 5.5

Sen Yaşamaya Bak Spoilersız İnceleme

Pera Palas’ta Gece Yarısı ile ilk 4 bölümünde yer yer bizi utandırsalar da, böyle senaryo mu yazılır desek de son 4 bölümünde yükselerek güzel bir zaman/dönem dizisi yapan ve senaryosu bildiğimiz Türk dizi ve filmlerinden farklı olan Netflix Türkiye maalesef Sen Yaşamaya Bak ile bizi hayal kırıklığına uğratıyor. Fragmanı izledikten sonra “ee bu bildiğimiz yaz sinema filmi” moduna girsemde bir şans vermek istedim fakat bitirdikten sonra beklediğimi bulamayarak filmden ayrıldım.

Peki neyi yanlış yapmışlar derseniz, yukarıda da dediğim gibi senaryo çok zayıf, Melisa ve Fırat karakterleri maalesef bana duyguyu geçiremedi, geçirememesinin sebebi ise son 30 dakikada ki senaryo için ikilinin sahnelerini az tutmuşlar ve bize duygu anlamında pek bir şey vermemişler. Bir senaryom var keşke film olsa diyen bir kızın senaryosunu film yapmışlar resmen, bu kadar basit bir senaryo olacağını hiç beklemiyordum. Senaryo zayıf, duyguyu izleyene geçirme zayıf. Böylesine başrol oyuncuları topladıktan sonra böyle bir senaryo yazılması üzücü.

Ufak tefek mantık hatalarını da içinde bulunduran Sen Yaşamaya Bak maalesef benim için sıradan bir romantik aşk filmiydi, eğer bu türün tutkunuysanız belki sizin yüzünüzü güldürebilir veya gözünüzden bir damla yaş akıtabilir. Başka film incelemelerinde görüşmek üzere!

Sen Yaşamaya Bak Fragman